Egypt

to nie sú len pamiatky, aj keď tie sú naprieč celým Egyptom a preslávené po celom svete. každý z nás počul o pyramídach, o chrámoch, o Luxore, alebo o rieke Níl, ktorá je opradená povesťami.

Egypt, respektíve jeho pobrežie, ktoré obmýva Červené more je raj pre potápačov, dovolenkárov, ktorý uprednostňujú pokojnú dovolenku, ako aj raj pre ľudí vyhľadávajúcich dovolenku s množstvom športových aktivít.

Egypt je raj ako pre pátračoch po dávnovekej histórií tohto národa a tajomstiev popisovaných v množstvách kníh a filmoch, tak je to raj aj pre ľudí, ktorý uprednostňujú vylihovanie na pláži, alebo pri bazéne s maximálnym luxusom, ktorý môže prestížny hotelový rezort ponúknuť, tak aj dovolenkárom, ktorý sa snažia využiť svoju dovolenku novými zážitkami, alebo vodnými športmi, ktoré obľubujú.

 

Egypt je krajina v ktorej si vychutnáte akýkoľvek typ Vašej vysnívanej dovolenky na maximum. Prostredníctvom vlastného apartmánu, alebo štúdia v tejto krajine už nebudete za dovolenku platiť Vy, ale zaplatia Vám ju! Táto alternatíva sa dá dosiahnúť, pokiaľ sa rozhodnete Váš apartmán, alebo štúdio budete prenajímať v dobe ak ho nebudete využívať Vy, alebo niekto z Vašich blízkych.

 

Pre viac informácií nás kontaktujte.