Dobrý deň,

spoločnosť 3nity Eagles Inc. Je medzinárodná obchodná spoločnosť, ktorá svojim klientom poskytuje široké portfólio služieb. Medzi naše popredné služby patrí investovanie finančných prostriedkov. Podľa vyjadrení odborníkov medzi najbezpečnejšie investície s vysokým zúročením patrí investovanie do nehnuteľností. Pri kúpe nehnuteľností sa stávate jej vlastníkmi, pričom daná nehnuteľnosť pokiaľ je výhodné zakúpená neustále rastie na hodnote. Túto nehnuteľnosť   môžete aj prenajímať a tak zvyšovať Váš výnos z investovania. Podľa našich vedomostí z oblastí realitného trhu patrí Egyptská arabská republika medzi dynamicky sa rozvíjajúce krajiny, kde investovanie a nákup nehnuteľností patrí každopádne medzi výhodné investície.


Egypt sa po revolúcií a zvrhnutí režimu bývalého prezidenta Mubaraka otvára zahraničným investorom, ktorý môžu v Egypte investovať aj samostatne bez spoluúčasti Egyptských spoločností.

 

V prípade Vášho záujmu o kúpu nehnuteľnosti, alebo investovanie do nehnuteľností v Egypte oslovte profesionálov vo svojom odbore. Vyhnete sa tým zbytočným problém a sklamaniu!