H086 - Apartmány Tiba Plaza Hurghada
Cena:od 6 975,-€
Popis nehnuteľnosti:

Apartmány Tiba Plaza Hurghada

 

Dokončené 08/2014

 

Tento projekt je vhodný pre každého, kto túži mať vlastnú nehnuteľnosť v Egypte pri pobreží červeného mora a má obmedzené finančné zdroje určené ku kúpe. Navyše je to podporené možnosťou splácania počas 2 rokov bez navýšenia.

Tiba Plaza sa nachádza priamo v srdci dynamicky sa rozvíjajúcej lokality Al Ahyaa, ktorá sa stane srdcom novej Hurghady v priebehu nasledujúcich 5 rokov. Vo vzdialenosti 400 metrov od tohto projektu vyrastie nové moderné nákupné centrum Carrefour ako aj nové turistické atrakcie. Táto oblasť sa nachádza na pol ceste medzi El Gounou s golfovými ihriskami a slávnou Abu Tig Marinou a 12 km vzdialenou rušnou Hurghadou.  Vzdialenosť od letiska v Hurghade je 20 minút jazdy autom.

 

Tiba Plaza je ideálnou možnosťou pre každého, kto už hľadá druhý domov v Hurghade, alebo len investičnú príležitosť investovania do stabilných nehnuteľností.

Apartmány budú dokončené s leštenou dlažbou, obklady v kuchyni a kúpeľni, okná a vnútorné dvere, exteriérové dvere, elektrická inštalácia, zásuvky, vypínače, zásuvka na telefón, TV satelit prípojka, nerezový drez, páková batéria v kuchyni, komplet sanita, WC, sprchovací kút/vaňa, umývadlo, pákové batérie, predinštalovanie klimatizácie.

 

štúdia od 22m2 cena od 6 976,-€

1. spálňové apartmány od 35m2 cena od 10 780,-€

2. spálňové apartmány od 61m2 cena od 21 201,-€

 

Služby a umiestnenie Tiba Plaza

- 5 minút chôdze od mora

- výhodná poloha

- veľký bazén

- centrálny TV satelit

- WI FI internet vo všetkých bytových jednotkách

- výťahy do všetkých poschodí

- 24 hodinová ochranka

- 10 ročná záruka na stavbu

- nízke prevádzkové náklady cca 220,-€/rok

 

Možnosť využiť až 2 ročný splátkový kalendár!