MA001 - La Perla Marsa Alam
Cena:od 18 820,- €
Popis nehnuteľnosti:

Apartmány, štúdia – Marsa Alam – La Perla

 

Dokončené 07/2012

 

Marsa Alam -  bola donedávna len malá rybárska osada, ktorá sa vďaka popularite Egypta, ako miesta pre príjemnú dovolenku postupne stáva najpopulárnejšou dovolenkovou destináciou na pobreží Červeného mora. Je to aj vďaka novo otvorenému medzinárodnému letisku, ešte panenskej prírode, panenskému moru, ktoré je vďaka množstvu korálov veľmi vyhľadávané potápačmi z celého sveta.  Marsa Alam je umiestnená neďaleko obratníka raka, kde sa stretáva Arabská púšť s červeným morom, miesto kde objavíte tropický raj s palmami.

 

La Perla di Marsa Alam – je projekt umiestnený 36 km od letiska na promenáde v Marsa Alam.  Tento projekt je postavený na pozemku o rozlohe 1750m2, pričom zastavaná plocha je 50 %. Budova sa skladá zo 4 poschodí, pričom na prízemí bude telocvičňa, reštaurácia a 11 bytových jednotiek. Celkovo sa v budove bude nachádzať 43 bytov. La Perla Vám neprináša len miesto na krásnu dovolenku, ale aj ako veľmi výhodnú investičnú príležitosť s ponukou na prenájom na 7 rokov / garantované developerom /.

 

Výhody komplexu La Perla – odvoz z letiska, upratovacia služba, bazén, 24 hod. ochranka, súkromná pláž, 24 hod. recepcia, supermarket, kaviareň, telocvičňa, práčovňa, pripojenie na internet na všetkých izbách, centrálny satelit, managment budovy, talianska reštaurácia.

 

Apartmány sa predávajú s kompletne dokončeným interiérom: leštená keramická dlažba, obklady, hliníkové okná a drevené dvere, vymaľované steny, zásuvky a vypínače, centrálny TV satelit, internet, klimatizácia, kuchynský drez, pracovná doska v kuchyni, sanita v kúpeľni a WC.