H056 - Sunset Pearl Sahl Hasheesh
Cena:od 79 000,- €
Popis nehnuteľnosti:

Apartmány, štúdia – Hurghada – Sunset Pearl

 

 

Sunset Pearl je nový luxusný komplex situovaný v novej časti Sahl Hasheesh, na pobreží červeného mora, 18 km od medzinárodného letiska v Hurghade. V tejto prestížnej lokalite sa nachádzajú 5* hotely, ktoré ponúkajú luxus a kúzlo vďaka vynikajúcej architektúre, desingu územného plánu. V tejto lokalite taktiež nájdete 3 golfové ihriská, kino, promenádu, jazdeckú školu, všetky druhy vodných športov.

 

Sunset Pearl obsahuje 180 apartmánov, apartmány na prízemí majú vlastnú záhradu, apartmány na poschodí majú balkón.  Všetky apartmány majú prístup na strešnú terasu. Interiéry všetkých bytových jednotiek boli navrhnuté tak, aby prirodzene rozprestierali svetlo. Apartmány majú kuchynský kút, ktorý poskytuje maximálny pocit priestoru.

 

Vybavenie a výhody: 200mertov od pláže, kyvadlová doprava na pláž, v tesnej blízkosti 18 jamkové golfové ihrisko, výhľad na more z väčšiny apartmánov, dokončenie apartmánov v Európskom štýle, 4 bazény, možnosť využitia služieb 5* hotela Pyramisa, vrátane pláže, 2 reštaurácie, mini market,  bary, práčovňa, 24 hod ochranka celej lokality.

 

Možnosť až 10 ročného splátkového kalendára!