H055 - Paradise Gardens Sahl Hasheesh
Cena:od 56 810,- €
Popis nehnuteľnosti:

Apartmány, štúdia – Hurghada – Paradise Gardens

 

Dokončené  2012

 

Paradise Gardens je nový luxusný rezort v lokalite Sahl Hasheesh, neďaleko Hurghady, 20 minút jazdy od medzinárodného letiska. Projekt sa nachádza na pozemku o veľkosti 60 000m2, pričom zastavaná plocha tvorí len 20%, zvyšok tvoria záhrady, lagúny a bazény. Táto exotická lokalita je vzdialená len 100 metrov od otvorenej verejnej pláže a kúsok od 18 jamkového golfového ihriska.

 

Projekt Paradise Gardens sa skladá z 350 apartmánov v 6 štvorpodlažných budovách a 5* hotela, ktorý je jeho súčasťou. V projekte sa nachádza množstvo bazénov, zdravotné stredisko, tenisové kurty, izbová služba, upratovacia služba, čistiareň, bary, reštaurácie, 24 hod ochranka, obchody, internet.

 

Apartmány sa odovzdávajú kompletne dokončené, keramická dlažba, hliníkové okná, vymaľované steny, drevené dvere, TV satelit, telefón, glazúrovaná keramická dlažba v kúpeľni, biela sanita, kuchyňa, internet ……

 

Tento projekt je veľmi výhodná možnosť nadobudnúť luxusný apartmán pre seba, ako aj veľmi výhodná príležitosť pre investorov, vďaka garantovanému výnosu z prenájmu zo strany developera.